MİSS BAYAN KUAFÖRÜ SAÇ KESİMİ

Miss Bayan Kuaförü olarak Müşterilerimizin Ruh Haline , Yüz Tiplerine , Vücut Şekillerine Göre İstedikleri Kesimi En Uygun Hale Getiriyoruz.Usta Makaslarımız Sizlere Kuaförümüzün koltuğuna oturduktan sonra, oldukça mutlu bir şekilde kalmanızı sağlayacak derecede yüksek de

Küt Saç Kesimi ve Modeli

Küt saç, boyun hizasında kesilerek yapılır. Genellikle uzun boyunlu kişilerde çok daha güzel durur. Bu yüzden uzun boyunlu kişiler saçları normal telli veya ince telli ise bu saç modelini tercih edebilirler. Küt saç modeli saçları hacimli gösterdiği için ince telli saçlara sahip bayanların en çok tercih ettiği saç kesim modellerinden birisidir. Küt saç kesim modelleri genellikle bigudi, saç maşası veya fön ile şekil verildikten sonra saç spreyi ile sabitlenerek oldukça hacimli hale gelir ve günlük kullanım için de idealdir.

Katlı Saç Kesimi ve Modeli

Bu saç kesim modeli her türü için tercih edilebilir. Saçlar kısa veya uzun da olabilir. Katlı saç, saçları daha hacimli ve daha gür göstermek amacıyla tercih edilir. Bu yüzden bazen dalgalı kat adı verilen saç kesim yöntemi de kullanılabilir. Bu yöntem ile saçlar maşayla sarılmış gibi asimetrik olarak katlandırılır. Aynı zamanda saç kesim modelleri bakımından dünyada en sık tercih edilen kesim modeli de katlı saç kesim modelidir..

Asimetrik Saç Kesimi ve Modeli

Asimetrik saç birden fazla şekilde karşımıza çıkabilir. Mesela saçlar ensede kısa iken önlere doğru daha uzun bırakılarak asimetrik bir kesim elde edilebilir. Bu yöntemde bazen ensedeki saçlar 3 numara tıraş ile farklı bir şekilde kesilebilir. Genellikle ince enseli kişilerde çok daha şık durur. Asimetrik saç kesim modelleri bir de sağdan veya soldan traşlı şekilde kesilerek diğer taraf uzun bırakılır. Oldukça farklı olan bu saç kesim modelini genellikle daha genç yaştaki kişiler tercih eder. Bu model yüzü biraz geniş veya uzun olan kişilerde yüz görüşünü toparlar.